Menü

Legyél te is önkéntes!

Események

Vizes Európa-bajnokság - Mert a víz az úr, vizes sportok minden mennyiségben

A sikeres vízilabda Európa-bajnokság után az úszás, szinkronúszás és műugrás legjobbjai is megmutatják magukat az olimpiai előtt Budapesten, az Európa-bajnokságon. A vizes sportok kontinenstornájának a Duna Aréna és a Lupa-tó ad otthont. A masters versenyzőket, köztük a vízilabdázókat is, pedig a Hajós Alfréd Sportuszoda is várja.

Bővebben
05. 11 - 06. 06. 07.
Olimpiai selejtező

A sportág történetében először rendezhet olimpiai selejtezőtornát Magyarország, légy részese Te is!

Bővebben
03. 19 - 22.
Ferencváros - Debreceni VSC labdarúgó mérkőzés

Február utolsó napján újabb nagy mérkőzés vár a Ferencváros labdarúgó csapatára. A zöld-fehérek az OTP Bank Liga 23. fordulójában a Debrecen együttesét fogadják a Groupama Arénában.

Bővebben
02. 29.
Ferencváros - MOL Fehérvár FC

Rangadó a Groupama Arénában! 2020.02.15-én szombaton az éllovas Ferencváros a második helyezett MOL Fehérvár FC együttesét fogadja az OTP Bank Liga 21. fordulójában.

Bővebben
02. 15.
Ferencváros - Honvéd FC labdarúgó mérkőzés

Magabiztos előnnyel várja a soron következő hazai mérkőzését a Ferencváros, hiszen immár 7 ponttal előzi meg a második helyen tanyázó MOL Fehérvár együttesét.

Bővebben
02. 05.
Carnival CUP - U10-es nemzetközi jégkorong torna

Idén ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Tüskecsarnokban a MAC Budapest Jégkorong Akadémia saját rendezésű jégkorong U10-es tornája, a Carnival Cup.

Bővebben
02. 01 - 02.
Ferencváros - Paks labdarúgó mérkőzés

2020 első hazai bajnoki mérkőzésére készül a Ferencváros labdarúgó csapata. Az ellenfél a Paks csapata lesz.

Bővebben
01. 25.
Qatch-elj velünk!

Qatch-elj velünk februárban! Labda után ismét labda, ezúttal azonban már a Teqball asztalon. Ismerkedj meg a qatch-csel és tölsd velünk a hétvégét az első Qatch Világbajnokságon, amelynek az éremcsatáit egy showműsor keretezi!

A qatch egy kézilabdás alapokra épülő sport, amelyet három-három ellen játszanak, és – a versenykiírástól függően - egy vagy két szett megnyerésével lehet egy mérkőzést nyerni.

Bővebben
Magyarország - Csehország férfi kézilabda felkészülési mérkőzés

Január 4-én az Európa-bajnokságra készülő magyar férfi válogatott Csehország ellen lép pályára felkészülési mérkőzésen Győrött.

Bővebben
01. 04.
Ferencváros - Puskás Akadémia mérkőzés

2019.12.08-án, vasárnap játssza idei utolsó hazai mérkőzését a Ferencváros labdarúgó csapata! Az ellenfél a Puskás Akadémia csapata lesz, a mérkőzés 15:45 perckor kezdődik.