Menü

Legyél te is önkéntes!

Légy te is önkéntes!

Rólunk

A Sport-Önként egyesület azért jött létre, hogy segítsen Neked és a sportesemények szervezőinek egymásra találni, hogy minél elégedettebbek legyetek mindketten az önkéntes munkával. A versenyek, rendezvények sikeres lebonyolítása mellett, nem titkolt cél, hogy a szervezet javítsa a magyarországi önkéntes kultúrát, és növelje” az egy jó cél érdekében önszántadból végzett munka” értékét!
Ha jelentkezel hozzánk önkéntesnek, munkád során megismerheted egy sportesemény lebonyolításának hátterét, beláthatsz a kulisszák mögé, kipróbálhatod magad több területen, hasznosan tapasztalatokat szerezhetsz, és érdekes embereket ismerhetsz meg!

Tovább

Regisztrálj te is önkéntesként!

Tovább a regisztrációhoz

Események

Ferencváros - Puskás Akadémia mérkőzés

2019.12.08-án, vasárnap játssza idei utolsó hazai mérkőzését a Ferencváros labdarúgó csapata! Az ellenfél a Puskás Akadémia csapata lesz, a mérkőzés 15:45 perckor kezdődik.

Bővebben
12. 08.
Ferencváros - Espanyol Európa Liga mérkőzés

Következő Európa-Liga mérkőzésére készül a Ferencváros labdarúgó csapata. Az ellenfél a spanyol Espanyol lesz, a két együttes első mérkőzésén 1-1-es döntetlen született.

Bővebben
11. 28.

Összes

Hírek

Teqball vb röviden: Aranyak, Mikulás, Ronaldinho, elismerés

Immáron harmadik világbajnokságát élhette át a teqball-család és maga a sportág is, ráadásul ismét hazai környezetben. A magyar fejlesztésű labdajáték, ami jelenleg a legdinamikusabban fejlődő sport a világon, a budapesti HUNGEXPO-n és a Vasas Fáy úti sportlétesítményében tette próbára a versenyzőket, és minket, sportönkénteseket is. A vb kihívásait bravúrosan ugrották meg a magyar teqball-játékosok, így két arany- és egy ezüstéremmel zárták az eseményt, de a sikerből jutott számunkra is, ezt többek között Ronaldinho és a szervezőbizottság adta a tudtunkra.